Kids Coloring Fun

Free Kids & Family Games
INFO
  • License Free
  • Size 33.09 MB
  • Version
  • Language English
  • Developer Kids Play Learning Games

Download Kids Coloring Fun. This app is in the Kids & Family category and for iPhone users. You can install it for free on your Windows, PC.

Çocuklar için boyama sayfaları kitap yalnız 3-5 yıl yaşındaki kızı için fakat oğlu için de tasarlanmış değil bu şekilde papağan şeklinde aslan, kaplan, fil şeklinde hayvanların tam bir oyundur. Bu sanal boyama oyunu ve boyama kitabında telefonunuzda yada tabletinizde hayvanların boyama renklendirin. Bu o denli kolay, hatta yürümeye süregelen çocuk, oynamak boya ve çizebilirsiniz. Bu boyama oyunu evlatların boyama hayvanlar renk olabilir renklendirme oyunu bir çocuk bulunduğunu, fakat onlar da örnek kuşlar, balıklar, böcekler ya da memeliler için kendi çizim çizebilirsiniz. Hem kız ve adam çocuklar için bu boyama oyunu seveceksiniz. Bu boyama oyunu bu şekilde köpek, kedi, tavşan, kaplumbağa, koyun, ayı, maymun, hatta zürafa şeklinde hayvanların birçok çeşit bulabilirsiniz.


Peki çocuklar için kitap renklendirme oyunu bu hayvanlar var:
- RMS Hayvanlar Boyama kitabı hayvanlar, kuşlar, balıklar, böcekler ya da memelilerin tema 20 boyama sayfaları cointains.
- Parasız çizim oyunu. Vb kurt, kaplan, aslan, timsah, tilki, köpek, kedi, şeklinde kendi çizimleri Beraberlik
- Kolayca kalem yada fırça ile çizin, tüm bir bölgeyi doldurun ve bir silgi kullanabilirsiniz
- Cihazınızın galeriye çocuklar fotoğraf kaydeder
- Kız ve adam her ikisi de bunu seveceksiniz
- 20 güzel renkler böylece çocuklar boyama hayvanları renk olabilir.


Çocuklarınız, boya çizmek ya da istediğiniz süre doodle yapabilirsiniz. Doodling, boyama ve çizim kadar kolay ve keyifli olmamıştı. Böylece, çizilmiş boyalı yada kendi kanguru, koala doodle olabilir ve birçok fotoğraf evlatların hayvanlar için oyun Boyama: Çocuklarınızın bu parasız uygulamayı indirerek yaratıcı olalım. Çocuklarınızın renkleri yalnız öğrenmek değil fakat onlar da uzak ovada orman, çöl, orman, antarktika ya havada ya da yağmur ormanlarında yaşayan ve hayvanların değişik tür öğrenirler. Ne olursa olsun yapacaksın, Asya, african, Avrupa ve doğal ki Avustralyalı hayvanların bulmak olan bu oyunda sizi nerede.

Download Kids Coloring Fun